Vizyonumuz

Her çalışmamız, üstlendikleri kişisel sorumlulukların yanı sıra, keskin bir ön duygusuna sahiptir ve değişimlere karşı her anlamda hazırlıklıdır. Gerek personelimizin, gerekse müşterilerimizin ARMADA ASANSÖR ile birlikte çalışmaktan gurur duymaları en büyük arzumuzdur.

YENİLİKLERE AÇIK OLMA

Yenilikleri ve dinamik değişimleri ödün vermeden takip eder, büyük bir şevkle fikir üretir ve mevcut fikirleri paylaşırız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimizin ihtiyaçları büyük bir dikkat ile dinler, büyük bir enerji, tutku, sürat ve çeviklilik içinde bu ihtiyaçları karşılamaya çalışırız. Müşterilerimize değer yaratabilmek ve onların güvenini kazanabilmek amacıyla yeni çözümler üretir ve yaşam boyu sürecek ilişkiler geliştiririz.

KARŞILIKLI SAYGI, GÜVEN & AÇIKLIK

Tüm unsurları kapsayan bir ortam oluşturabilmek ortak amacımızdır. Aramızdaki farklılaşmalara saygılı olmak, bu farklılıkları yapıcı yönleriyle ele almak ve birbirimizin düşüncelerine büyük önem vermek çalışma prensibimizdir.

DÜRÜSTLÜK

Müşterilerimize güven duygusu uyandırmaya gayret gösteririz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmek en çok önem verdiğimiz kriterlerdendir.

BÜYÜMEYİ TEŞVİK EDİCİ BİR ORTAM

Çalışanlarımıza yeni beceriler geliştirmelerine ve yeni bilgiler edinmelerine yardımcı olabilecek sürekli fırsatlar sunma yolutla büyümeyi teşvik eden bir çalışma ortamı sağlarız. Bu yolla, yalnızca çalışanlarımız için değil aynı zamanda müşterilerimiz için de bir değer yaratmayı amaçlamaktayız.